نمایندگی خاویار تهران
قیمت خاویار صادراتی ایران
قیمت خاویار صادراتی ایران

قیمت خاویار صادراتی ایران

قیمت خاویار صادراتی ایران در بازارهای مختلف جهانی از موضوعات مهمی ست که خریداران عمده به آن اهمیت می دهند. زیرا این تولیدات از جمله بهترین ها بشمار آمده و مشتریان زیادی دارند.

لیست قیمت خاویار

قیمت خاویار صادراتی

تعیین قیمت خاویار براساس کیفیت از اقداماتی ست که شرکت های تولید کننده آن را بر عهده دارند. به این ترتیب پس از تولید خاویار آن را سورت بندی کرده و پس از تعیین کیفیت آن را قیمت گذاری می کنند. خاویار صادراتی با قیمت بالا راهی بازار می شود. زیرا مسلما از بهترین کیفیت ها انتخاب شده و ارزش خرید آن در بازار جهانی زیاد است. لذا عرضه کننده ها با اعلام نرخ روز آنها اقدام به فروش محصول در داخل و خارج از کشور می کنند.

انواع خاویار صادراتی

 • بلوگا صادراتی
 • سوروگا صادراتی
 • آستا صادراتی
 • بری صادراتی
 • طلایی صادراتی
 • فشرده صادراتی
 • شیلات صادراتی
 • و……..

قیمت خاویار صادراتی

تولید انواع خاویار صادراتی

شرکت های ایرانی با سرمایه گذاری بر روی تولید خاویار صادراتی و درجه یک توانسته اند در بازارهای جهانی عملکرد بهتری داشته باشند. به این ترتیب تولیدات خود را با بسته بندی های استاندارد و درجه یک ارائه داده تا بالاترین کیفیت را داشته باشند. تولید خاویار صادراتی و عرضه آن در دنیا می تواند حاشیه سود خوبی را برای شرکت ها رقم زده و این مسئله می تواند میزان ارز آوری به کشور را نیز بهتر کند. از این رو صادر کننده ها بازارهای جهانی را به عنوان بهترین زمینه فعالیت خود مد نظر قرار داده و محصولات درجه یک را ارائه می دهند.

تولید انواع خاویار صادراتی

تولید کننده خاویار صادراتی

هر شرکت تولد کننده خاویار صادراتی خواهد توانست مشتریان زیادی را تامین نیاز کند. زیرا معمولا سرمایه گذاری آنها زیاد بوده و براساس میزان تولید خود می توانند در بازارهای مختلف فعالیت مستقیم داشته باشند. تولید کننده های خاویار درجه یک و صادراتی از جمله شرکتهایی هستند که امروزه بازارهای زیادی را به منظور فروش خود انتخاب نموده و ارائه محصول می دهند. این تولید کننده ها هم خاویار بسته بندی شده و فله را با قیمت روز ارائه و در راستای فروش آن اقدام خوبی خواهند داشت.

تولید کننده خاویار صادراتی

صادرات انواع خاویار

همانطور که اشاره شد، صادرات انواع خاویار بیشترین سود آوری را برای شرکت ها به همراه دارد. به همین دلیل سرمایه گذاری ویژه ای بر روی میزان صادرات خاویار شده و شرکتهایی که در این راستا فعالیت دارند، تولیدات درجه یک و استاندارد را ارائه می دهند. صادرات یکی از مهمترین موضوعاتی ست که می تواند سرمایه گذاری ها را بهتر نموده و میزان فروش را افزایش دهد. بخصوص در رابطه با محصولی مانند خاویار که در دنیا شناخته شده و افراد زیادی آنها را تهیه می کنند.

صادرات انواع خاویار

بیشترین صادرات خاویار

اگر میزان صادرات خاویار را در سالهای اخیر بررسی کنیم، می توان روند رو به رشدی را شاهد بود. اما با این حال میزان صادرات خاویار راضی کننده نبوده و ظرفیت تولید و صادرات بیشتری در دسترس است. صادرات خاویار به کشورهای بزرگ دنیا از اهدافی ست که امروزه شرکت های مختلف به آن دسترسی پیدا کرده اند. اما مسلما می توان با برنامه ریزی دقیق در تمرکز بر روی بازاریابی بهتر فروش بیشتری را دنبال نمود. پیگیری این موضوعات از سوی بخش خصوصی و دولتی می تواند شرایط صادرات بیشتری را فراهم کند.

بیشترین صادرات خاویار

صادرات خاویار بلوگا

یکی از گونه های بسیار خوب خاویار ایران که در بازارهای جهانی شناخته شده و مشتریان زیادی به آن اهمیت می دهند، خاویار بلوگا می باشد. این تولیدات به صورت تخصصی سورت شده و با بیشترین فروش همراه می باشد. صادرات خاویار بلوگا را می توان به کشورهای مختلف دنیا به صورت مستقیم دنبال نمود. این کشورها حجم زیادی از تولیدات ایران را در حجم زیاد سفارش داده که مسلما از طریق شرکت های تخصصی مورد توجه است. به همین دلیل خاویار بلوگا برای سرمایه گذاری و صادرات گزینه ای بسیار خوب بشمار می آید.

انواع خاویار بلوگا صادراتی

 • سه صفر
 • امپریال
 • درجه یک
 • درجه دو

صادرات خاویار بلوگا

صادرات چمدانی خاویار

یکی از مهمترین روش هایی که می توان خاویار را صادرات نمود، به روش چمدانی و مسافرتی است. با آنکه میزان صادرات در این روش محدود بوده، اما به دلیل تقاضای زیادی که از سوی خریداران برای آن دیده می شود، می توان سرمایه گذاری ویژه ای انجام داد. معمولا شرکت های تولید کننده با مشتریان خود در فرودگاه ها هماهنگ بوده و بهترین تولیدات خود را در اختیار انها قرار می دهند. از این رو بهترین نوع خاویار را از گونه های مختلف ارائه می دهند.

صادرات چمدانی خاویار

فروش خاویار صادراتی به کدام کشورها

قیمت خاویار صادراتی در رایبد خاویار خیلی مناسب می باشد و باعث شده تا خاویار صادراتی ایرا در کلیه کشورها خرید و فروش شود. اما اینکه بازار کشورهای مختلف دنیا مد نظر عرضه کننده های خاویار باشد، می توان میزان سودآوری صادر کننده ها را بیشتر کند. زیرا برخی از کشورهای دنیا با خاویار بیگانه بوده و توجه کمی به آن دارند. لذا سرمایه گذاری بر روی انها بیهوده است. اما در دنیا می توان کشورهای خوبی را یافت که همواره حجم زیادی از انواع خاویار ایران را تهیه نموده و از کیفیت آن ابراز رضایت می کنند. برخی از این کشورها را می توان این گونه نام برد:

 • اسپانیا
 • انگلیس
 • فرانسه
 • ایتالیا
 • امارات
 • کویت
 • آلمان
 • قطر
 • کره جنوبی
 • ژاپن
 • و…..

فروش خاویار صادراتی به کدام کشورها

صادرات خاویار به اروپا

فروشگاه رایبد خاویار دارای قیمت خاویار صادراتی خوبی می باشد و این سبب شده تا خاویار این مجموعه به اروپا نیز صادر شود. صادرات خاویار به اروپا از موضوعاتی ست که توجه شرکت های زیادی را به خود جلب کرده است. زیرا با توجه به اینکه اعلام قیمت در این کشورها به صورت یورو بوده، مسلما تاثیر زیادی در افزایش سود خواهد داشت. به همین دلیل عرضه کننده هایی که انواع خاویار را به اروپا ارائه می دهند، بیشتر بر روی کشورهای پر تقاضا تمرکز کرده و تولیداتی درجه یک را به آنها ارائه می دهند. خاویار در کشورهای اروپایی مانند المان، ایتالیا و اسپانیا بیشترین تقاضا را داشته و فعالیت شرکت های ایرانی در آنها می تواند با فروش بالا همراه شود.

صادرات خاویار به اروپا

صادرات خاویار به المان

یکی از کشورهایی که از خاویار ایرانی استقبال زیادی می کند، المان است و قیمت خاویار صادراتی به این کشور با مجموعه رایبد خاویار خیلی خیلی پایین و مناسب می باشد. به طوری که در سالهای اخیر می توان این کشور را مرکز توزیع خاویار ایران در اروپا دانست. به این ترتیب شرکت هایی که سرمایه گذاری ویژه بر روی صادرات خاویار به این کشور داشته اند، مشتریان خود را به صورت مستقیم تامین نیاز نموده و با آنها همکاری خواهند کرد. لذا بازار المان و کشورهای اطراف آن به منظور صادرات خاویار بسیار مهم بوده و شرکتهای مختلف به آن اهمیت می دهند.

صادرات خاویار به المان

صادرات خاویار به امریکا

خاویار ایرانی صادر شده به آمریکا دارای کیفیت و قیمت خاویار صادراتی خیلی عالی می باشد. اگر به سوابق صادرات خاویار به کشورهای مختلف دقت کنیم، می توان صادرات به امریکا را نیز دید. با آنکه در گذشته صادرات به این کشور با ممنوعیت هایی همراه بوده است، اما امروزه بخش خصوصی و شرکت های صادر کننده توانسته اند از این بازار بیشترین استفاده را برند. در حال حاضر خاویار ایران در انواع امپریال و رویال با برندهای محبوب ایرانی در بازار امریکا توزیع می شود. به این ترتیب شرکت ها سرمایه خود را در این زمینه بکار گرفته و با کشورهایی وارد معاملات بزرگ شده که قبلا کمتر به آنها توجه شده است.

صادرات خاویار به امریکا

ممنوعیت صادرات خاویار

با آنکه خاویار در بازار جهانی پتانسیل بسیار خوبی داشت، اما همیشه اوضاع به روال طبیعی نیست. زیرا در برخی از مواقع با ممنوعیت و محدودیت هایی همراه بوده که تاثیر زیادی در عملکرد شرکت ها خواهد داشت. این ممنوعیت ها گاهی از داخل بوده و گاهی عوامل بیرونی مانند تحریم آن را اعمال می کنند. در هر صورت شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند، سعی در فراهم آوردن شرایط بهتر برای صادرات خود بوده و از این راهکار سود آوری خود را افزایش خواهند داد.

ممنوعیت صادرات خاویار

صادرات خاویار به ترکیه

قیمت خاویار صادراتی مناسب در ایران باعث شده تا صادرات خاویار به ترکیه نیز انجام شود. اما همواره بازارهایی برای صادرات خاویار ایران در اختیار بوده که می توان سرمایه گذاری ویژه ای را در آنها داشت. یکی از این کشورها ترکیه است. با توجه به اینکه این کشور شرایط خوبی در معاملات تجاری داشته، صادر کننده های خاویار نیز به ان دقت داشته و تولیداتی را ارائه می دهند که مد نظر خریداران بزرگ ترکیه می باشد. صادرات خاویار به ترکیه همواره مد نظر شرکت های تخصصی بوده و می توانند از این طریق فروش خوبی را مد نظر داشته باشند. لذا خریداران عمده خاویار در ترکیه با ایرانی ها همکاری مداوم دارند.

صادرات خاویار به ترکیه

صادرات خاویار به عمان

قیمت خاویار صادراتی در این مجموعه خلیلی مناسب می باشد و این موضوع سبب صادرات خاویار به عمان شده است. از دیگر کشورهایی که می توان همواره صادرات خاویار را به آن داشت، عمان است. در این کشور مصرف خاویار با تازگی روایج یافته و از جمله بازارهایی ست که سرمایه گذاری بر روی ان می توان بسیار خوب باشد. به این ترتیب عمان را شرکت های صادر کننده ایران مد نظر خود قرار داده و تولیدات خود را به صورت بسته بندی شده و درجه کیفیت های متفاوت ارائه می دهند. صادرات به کشور عمان به دلیل روابط خوب تجاری همواره خوب بوده شرکت هایی که به آن توجه داشته تولیدات زیادی را ارائه می دهند.

صادرات خاویار به عمان

شرکت صادر کننده خاویار

رایبد خاویار یکی از شرکت های صادر کننده خاویار بشمار می آید که دارای قیمت خاویار صادراتی مناسبی می باشد. این شرکت توانایی همکاری با مشتریان خود در کشورهای مختلف دنیا را دارد. این شرکت گونه های مختلفی از خاویار را برای صادرات مد نظر داشته که استانداردهای لازم در آنها دیده می شود. با توجه به اینکه رایبد خاویار در زمینه صادرات تجربه زیادی داشته، محصول مشتریان خود را با کیفیت عالی ارائه داده و آنها را براساس استانداردهای مد نظر کشورهای مختلف صادرات می کند.

انواع شرکت های فروش و صادرات خاویار به صورت اینترنتی

 • شرکت رایبد خاویار
 • شرکت باهو خاویار
 • شرکت دریا خاویار
 • شرکت میراث خاویار
 • شرکت کالچر
 • شرکت خاویار ایران
 • و……..

شرکت صادر کننده خاویار

ارزش صادرات خاویار

ارزش صادرات خاویار و قیمت خاویار صادراتی در ایران چگونه می باشد؟ اگر مقایسه ای میان سود اوری از فروش خاویار در بازار داخلی و صادرات آن داشته باشیم، می توان به خوبی تاثیر صادرات را شاهد بود. با توجه به اینکه در بازار جهانی محدودیت های داخلی وجود ندارد، مسلما شرکت ها می توانند فروش بیشتری را تجربه کنند. صادرات خاویار اگر به صورت جدی دنبال شود، می تواند این صنعت را رونق داده و تولیدات بسیار خوبی را در دنیا ارائه داد. این محصول در دنیا شناخته شده و از جمله خوراکی های بسیار لاکچری و درجه یک بشمار می آید.

ارزش صادرات خاویار

روش صادرات خاویار

روش های مختلفی برای صادرات خاویار مد نظر است. همانطور که در بالا اشاره شد، صادرات چمدانی خاویار از جمله روشهای رایج در ایران بشمار می آید. اما مسلما در حجم بالا باید شرکت های تخصصی وارد عمل شده و با اخذ مجوزهای لازم عملکرد بهتری را از خود نشان دهند. صادرات به بازار جهانی نیازمند تجربه و شناخت رفتار مشتریان مختلف است. از این رو صادر کننده ها در تلاش برای این موضوع بوده و همواره بهترین ها را مد نظر خود قرار می دهند.

روش صادرات خاویار

قوانین صادرات خاویار

تابعیت از قوانین صادرات کشور مبدا و مقصد از مهمترین اصول صادرات خاویار است. زیرا با قاچاق این محصول به شدت مبارزه شده و مراجع مختلف آن را مد نظر دارند. به همین دلیل هر شرکت صادر کننده موظف به رعایت اصول و قوانین صادرات خاویار بوده و از طریق گمرکات مشخص این اقدام را انجام می دهند. با توجه به اینکه در اغلب مواقع صادرات خاویار به صورت هوایی انجام می شود، مسلما گمرک فرودگاه های بین المللی نظارت دقیق بر روی محصولات صادراتی خواهند داشت. به این ترتیب شرکت های صادر کننده به ان توجه دارند.

انواع مجوزهای صادراتی برای خاویار

 • سایتس
 • دامپزشکی
 • کارت بازرگانی
 • حمل و نقل
 • قرنطینه
 • و…….

قوانین صادرات خاویار

گمرک صادرات خاویار

قیمت خاویار صادراتی در گمرک ایران چند است؟ در ایران فرودگاه بین المللی امام خمینی و مهرآباد از مهمترین راه های صادرات خاویار بشمار می آید. به همین دلیل هماهنگی با گمرکات این دو فروگاه بسیار مهم است. به این ترتیب شرکت های صادر کننده خاویار با دریافت مجوز های لازم از این مجموعه ها اقدام نموده و بهترین محصولات خود را به مشتریان خارجی ارائه می دهند. رعایت اصول بهداشتی در رابطه با خاویار از مهمترین موضوعاتی ست که در رابطه با صادرات خاویار به صورت رسمی و قانونی اهمیت دارد.

گمرک صادرات خاویار

مشکلات صادرات خاویار

یکی دیگر از موضوعات در رابطه با صادرات خاویار، مشکلاتی که در رابطه با این محصول وجود داشته و باید به آن اهمیت داده شود. معمولا مسائلی مانند تحریم ها و اخذ مجوزهای داخلی و کشور مقصد می تواند برای صادر کننده ها دردسر ساز شود. از این رو باید تمامی مراحل به صورت دقیق و چارچوب قانون صورت گیرد.

از مهمترین مشکلاتی که در سالهای اخیر گریبان گیر صادرات خاویار بوده است، نوسانات نرخ ارز می باشد. زیرا سبب خلل در همکاری با مشتریان خارجی بوده و این موضوع سبب کاهش اعتماد سازی خواهد شد. صادر کننده هایی که خاویار را به کشورهای مختلف ارائه می دهند، با همکاری دولت و بخشش خصوصی می توانند مشکلات را به راحتی حل نموده و در این راستا عملکرد بهتری داشته باشند. لذا می توان در اغلب مواقع موانع و مشکلات را به راحتی رفع نمود. از این رو توصیه می شود با در نظر گرفتن کشور مقصد اقدام به صادرات نموده و بهترین روش ها را مد نظر قرار داد.

مشکلات صادرات خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار صادراتی ایران

قیمت خاویار صادراتی ایران در بازار جهانی

قیمت خاویار صادراتی ایران در بازار جهانی مطرح می شود، طبیعتا کشورهای مختلف دنیا مانند …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار