نمایندگی خاویار تهران
خاویار بری

قیمت خرید عمده خاویار بری

خاویار بری یکی نوع ماهی خاویار در کنار انواع مختلف این ماهی ارزشمند است. ماهی خاویار بری قیمت به صورت عمده دارد و در ایران به صورت عمده خرید و فروش می شود.

خرید ماهی خاویار

ماهی خاویار یکی از ماهی های گران در ایران و جهان است و از تخم ماهی خاویار به عنوان مروارید سیاه نام برده می شود. و این تخم ارزشمند را با این نام می شناسند. ماهی خاویار انواع مختلفی دارند که ۶ نوع آن در ایران و در دریای خزر که در شمال کشورمان قرار دارد پرورش می دهند و گوشت این ماهی ارزشمند را به همراه تخم ارزشمن آن به تمامی شهر های ایران و کشور های دیگر صادر می کنند. ایران یکی از بزرگ ترین صادر کنندگان این ماهی ارزشمند است و در این عمر در تمام جهان شناخته شده است. این ماهی بسیار گران بوده و قیمت ابتدایی آن به ۱۰ میلیون می رسد و برای بسیاری از افراد خرید آن امکان پذیر نیست.
ماهی خاویار انواع مختلف دارد و انواع مختلف آن را به این نام ها میشناسند:

 • ازون برون
 • فیل ماهی
 • قره برون
 • ماهی شیپ
 • وماهی بری
 • چالباش
 • تاسماهی
 • و دیگر ماهیان خاویاری

خرید و تجارت ماهی بری

ماهی خاویار بری که نام دیگر آن سوروگا است و آن را با این دو نام می شناسند از ماهی های استروژن سیبری (Siberian sturgeon) تولید و پرروش داده می شود. ماهی بری به رنگ های سیاه و طوسی تیره موجود می باشد و تفاوت تخم آن ها با ماهی دیگر مانند آسترا و بلوگا این است که دانه های ریز تری نسبت با آن ها دارد.
ماه بری و سوروگا وزنی بین ۳۰ تا ۵۰ کیلو گرم دارند. از هر ماهی بری یا سوروگا یک کیلو گرم مروارید سیاه یا تخم ماهی خاویار به دست می اید. هر ماهی بری یا سوروگا (سیبری) برای اینکهه بتواند تخم خاویار تولید کند و بتوان از آن تخم خاویار استفاده کرد به ۵ تا ۷ سال زمان لازم دارد.

خرید عمده ماهی های بری

ماهی های بری (سیبری) در بازار در قیمت های مختلفی وجود دارند و به فروش می رسند. ماهی های بری را می توان در بازار به صورت عمده تهیه و خریداری کرد.عمده فروشان بسیاری در سر تا سر بازار و تجارت خاویار وجود دارند که به شما در خرید این ماهی ارزشمند و مروارید سیاه آن کمک می کنند. همانطور که گفته شد خاویار در بازار به قیمت های مختلفی یافت می شود شمامی توانید پس از جستجو بهترین نوع ماهی بری را با قیمت دلخواه خود خریداری کنید.

قیمت خرید عمده خاویار بری

خاویار بری با توجه به اسمی که این خاویار دارد این خاویار مختص ایران نیست و در ایران ماهی سیبری پرورش داده می شود و این خاویار از آن استحصال میشود. خاویار بری یکی از انواع خاویارهایی است که از نظر قیافه به خاویار سوروگا ایرانی شبهت بسیار زیادی دارد. رنگ این نوع خاویار از طوسی تا مشکی متغییر است و بیشتر در ان نوع رنگ ها موجود می باشد. 

قیمت خرید عمده خاویار بری در مراکز فروش ان خاویار با یکدیگر متفاوت می باشد ولی اگر م خواهید خاویار بری را به صورت مستقیم ریداری و تهیه نمایید می توانید با ماورین این سایت تماس بگیرید.

انواع خاویار بری

 • رویال
 • درجه یک
 • درجه دو

خاویار بری

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش عمده خاویار بری

فروش عمده خاویار بری از طرق مختلفی صورت می گیرد و اما افرادی که به …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار