نمایندگی خاویار تهران
خانه / خاویار صادراتی / معرفی شرکت خاویار صادراتی بلوگا در ایران
شرکت خاویار صادراتی

معرفی شرکت خاویار صادراتی بلوگا در ایران

هر شرکت خاویار صادراتی بلوگا در ایران با معرفی محصولات خود می تواند به مشتریان زیادی در داخل و خارج از کشور تولیدات زیادی را به فروش رساند. زیرا این تولیدات در بهترین شرایط تولید شده و مزیت های آنها مهم است. امروزه تولید خاویار در ایران زیر نظر شرکت های تخصصی و حرفه ای انجام می شود. این عرضه کننده ها می توانند تولیداتی را ارائه داده که از هر نظر مطلوبیت داشته و برای صادرات نیز مورد توجه است.

پرورشگاه هایی که امروزه به منظور تولید خاویار در ایران راه اندازی شده اند، از بهترین ماهیان خاویاری بهره گرفته که دارای تولیدات خوب و با کیفیت می باشند.
به همین دلیل است که امروزه شرایط بهتری برای تولید انواع خاویار صادراتی فراهم بوده و بهترین ها راهی بازار می شوند.

بهترین شرکت خاویار صادراتی بلوگا در ایران

از بهترین انواع خاویار صادراتی ایران که برای فروش در دیگر کشورها خوب بوده و تقاضای زیادی دارد، نوع بلوگا می باشد. این محصول که در استخرهای پرورشی نیز تولید خوبی دارد، در بازار داخلی و خارجی در بهترین شرایط عرضه خواهد شد. خاویار بلوگاه را می توان به کشورهای مختلف دنیا ارائه داد. بهترین شرکت های خاویار صادراتی بلوگا در ایران کدام هستند؟

 • رایبد خاویار
 • دریا خاویار
 • باهو خاویار
 • میراث خاویار
 • کالچر
 • خاویار ایران

قوانین صادرات خاویار در ایران

از آنجا که خاویار یکی از مهمترین محصولات ایرانی بوده و برای صادرات مد نظر شرکت های زیادی می باشد، از قوانین مهمی بهره گرفته و باید براساس آنها اقدام به فروش نمود. یکی از مهمترین قوانین ممنوعیت صادرات خاویار شیلات بوده که به منظور حفظ این تولیدات برای مصرف داخلی می باشد. بیشترین صادرات انواع خاویار از ایران نوع پرورشی خاویار بوده که از استانداردهای خوب برخوردار و از طریق رایبد خاویار راهی بازار جهانی می شود.

بهترین زمان خرید خاویار برای صادرات

معمولا شرکت های صادر کننده انواع خاویار بهترین زمان ها را برای فعالیت انتخاب کرده و بهترین تولیدات را تهیه می کنند. از این رو بهترین زمان برای قرار داد ۶ ماه اول میلادی و خرید ۶ ماه دوم میلادی می باشد. در این صورت بهترین محصول تهیه شده و می توان بهترین شرایط را برای فروش فراهم می کنند.

قیمت خرید خاویار صادراتی

به منظور اطلاع از قیمت خرید خاویار صادراتی  امروزه می توان از سایت های اینترنتی اعم از رایبد خاویار نیز کمک گرفت. 

شرکت های تخصصی مانند رایبد خاویار هر محصول را با بهترین کیفیت و البته قیمت مشخص راهی بازار می کنند. در این صورت می توانند فروش خوبی را رقم زنند.

انواع خاویار صادراتی ایرانی

 • بلوگا
 • سوروگا
 • آسترا
 • بری
 • فشرده
 • طلایی

 شرکت خاویار صادراتی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

قیمت هر کیلو خاویار صادراتی

قیمت هر کیلو خاویار صادراتی چقدر است؟

قیمت هر کیلو خاویار صادراتی چقدر است؟ قیمت هر کیلو خاویار صادراتی را می توانید …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار