نمایندگی خاویار تهران
خرید خاویار صادراتی فیل ماهی

خرید خاویار صادراتی فیل ماهی بلوگا

مهمترین رقم برای خرید خاویار صادراتی فیل ماهی بلوگا است. بلوگا یکی از بالاترین خاویارهای صادراتی در ایران می باشد. اگر می خواهید خاویار ایرانی با کیفیت صادراتی و لوکس را خرید نمایید، بهترین گزینه خاویار فیل ماهی خاویار بلوگا می باشد که می توانید آن را از این سایت تهیه نمایید. خاویار بلوگا امپریال گران قیمت ترین خاویار ایران و جهان است که کیفیت عالی درد و به سبب کیفیتی که دارد جزء بهترین خاویارهایی است که در تمام کشورها به فروش رسیده است. خرید خاویار صادراتی فیل ماهی بلوگا از تمامی مراکز فروش معتبر امکان پذیر می باشد. این خاویار را از ماهی خاویاری به نام فیل ماهی استحصال می نمایند.

خرید خاویار صادراتی فیل ماهی بلوگا از فروشگاه آنلاین

خرید و صادرات خاویار ایرانی را می توانید از طریق فروشگاه آنلاین رایبد خاویار انجام دهید. فروشگاه آنلاین رایبد خاویار یکی از انواع فروشگاههای ایرانی معتبر است که دارای تمام مجوزهای صادراتی و فروش می باشد و از این طریق می توانید خاویار بلوگا معروف را در سراسر ایران و جهان خریداری و مصرف نمایید. این مرکز در منطقه شمال کشور (یکی از مراکز تولید خاویار ایران) قرار دارد، و شرکت اصلی آن در شهر بزرک تهران مستقر می باشد و از این شهر بزرگ به سراسر کشور و حتی کشورهای اروپایی خاویار صادر می نماید.

انواع خاویار فیل ماهی

  • سه صفر
  • امپریال
  • درجه ک
  • درجه دو

خرید خاویار صادراتی فیل ماهی

اگر خاویار صادراتی مد نظرتان است که خریداری کنید حتما خاویار بلوگا را انتخاب نمایید چون این خاویار دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. اندازه بزرگی دانه های خاویار فل ماهی به طوری است که این خاویار را در رتبه اول خاویارهای صادراتی قرار داده است. خاویارهای ایرانی در انواع مختلفی هستند که در بین آنها خاویار بلوگا بهترین خاویار محسوب می شود.

خرید و فروش خاویار صادراتی بلوگا و انواع آن با یک قیمت عالی و مناسب از طریق سایت های آنلاین رایبد خاویار امکان پذیر می باشد.

انواع خاویارهای مهم صادراتی

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری

خرید خاویار صادراتی فیل ماهی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

وضعیت صادرات خاویار پرورشی ایران

وضعیت صادرات خاویار پرورشی ایران

وضعیت صادرات خاویار پرورشی ایران دقت کنیم، می توان شاهد فعالیت شرکت های ایرانی در …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار