نمایندگی خاویار تهران
وضعیت صادرات خاویار پرورشی ایران

وضعیت صادرات خاویار پرورشی ایران

وضعیت صادرات خاویار پرورشی ایران دقت کنیم، می توان شاهد فعالیت شرکت های ایرانی در کشورهای زیادی بود. زیرا این محصول تقاضای زیادی در بازار جهانی داشته و افراد زیادی از مصرف آن لذت می برند. امروزه ایران در زمینه تولید انواع خاویار پرورشی در وضعیت خوبی قرار داشته و میزان تولیدات آن به اندازه ای ست که علاوه بر نیاز داخلی، برای صادرات نیز مد نظر است. از این رو شرکت های زیادی را می توان دید که خاویار ایران را در حجم بالا برای صادرات خود مد نظر قرار داده و به فروش می رسانند. به طوری که در حال حاضر برندهای مختلف ایرانی را می توان با فروش خوبی در دیگر کشورها همراه دانست. برخی از این برندها را می توان اینگونه نام برد:

رایبد خاویار
• باهو خاویار
• کالچر
• آریا خاویار
• الماس پارس
• دریا خاویار
• گرموت هوس

وضعیت صادرات خاویار پرورشی ایران

فعالیت شرکت های مختلف ایرانی در زمینه تولید و صادرات خاویار پرورشی ایران سبب شده در حال حاضر شاهد افزایش میزان وضعیت صادرات خاویار پرورشی ایران این محصول بود. به طوری که بخش عظیمی از تولیدات ایران در بازار دیگر کشورها به فروش رسیده و از این طریق ارز آوری قابل توجهی را فراهم کرده اند. بیشترین صادرات ایران به کشورهای اروپایی و شرق آسیا بوده که سبب افزایش توجه شرکت ها به این بازارها گردیده است. به این ترتیب شرکت هایی را می توان فعال دید که با ارائه محصولات درجه یک خود در بسته بندی های متنوع امروزه عملکرد خوبی را رقم زده اند.

شرایط دریافت مجوز صادرات خاویار

به منظور افزایش میزان صادرات خاویار امروزه مجموعه های زیادی را می توان دید که برای دریافت مجوز اقدام می کنند. زیرا امروزه نظارتی خوب بر روی میزان صادرات و تولید خاویار صادراتی بوده تا از قاچاق این محصول جلوگیری شود. به منظور اطلاع از شرایط دریافت مجوز صادرات خاویار می توان از شرکت های تخصصی و حرفه ای کمک گرفت. زیرا این مجموعه ها امروزه در کشورهای مختلف فروش داشته و می توانند کمک زیادی در این زمینه کنند.

رایبد خاویار یکی از این مجموعه فئروشگاههای اینترنتی بوده و شرایط خوبی را برای صادرات فراهم می کند.

قیمت خاویار در سال ۹۸

پیش بینی قیمت خاویار در سال ۹۸ در راستای صادرات در هر کیلوگرم بیش از ۲۰۰۰ یورو بوده که اهمیت زیادی برای مشتریان خارجی دارد. از این رو شرکت هایی که در حوزه صادرات خاویار فعالیت دارند با ارائه قیمت روز محصولات خود در بازار جهانی شرایط مطلوبی برای فروش فراهم کرده و سعی در تامین نیاز مشتریان خود دارند.

صادرات خاویار پرورشی ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار ایران به استرالیا

صادرات خاویار ایران به استرالیا

صادرات خاویار ایران به استرالیا و دیگر کشورهای متقاضی از مهمترین اهدافی ست که سبب …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار