نمایندگی خاویار تهران
خانه / ماهی خاویار / صادرات ماهی اوزون برون به روسیه
صادرات ماهی اوزون برون

صادرات ماهی اوزون برون به روسیه

صادرات ماهی اوزون برون به روسیه و دیگر کشورهای متقاضی از طریق گمرکات مشخص انجام می شود. زیرا شرایط خاصی داشته و باید در چهارچوب این قوانین اقدام نمود. امروزه بسیاری از انواع ماهیان خاویاری ایران به منظور صادرات پرورش داده می شوند. زیرا بازار تقاضای این ماهیان از سوی بسیاری کشورها وجود داشته که برای خرید به شرکت های ایرانی مراجعه می کنند. ماهی اوزون برون یکی از این ماهیان بوده که ایرانی ها به صورت ویژه در زمینه تولید آنها اقدام می کنند. این ماهیان در استخرهای تخصصی پرورش یافته و به منظور فروش در سنی مشخص ارائه می گردد.  ماهی اوزون برون صادراتی همیشه در وضعیت سلامتی و کیفیت بسیاری خوبی راهی بازار می شود. زیرا خریداران دیگر کشورها توجه خود را بیشتر بر روی سلامت و کیفیت خوبی دارند.

از این رو ماهی اوزون برون با اخذ مجوزهای لازم از طریق شرکت های تخصصی به بازار دیگر کشورها ارائه می شود.
از مهمترین متقاضیان ماهی اوزون برون ایرانی:

• روسیه
• ترکیه
• آذربایجان
• ژاپن
• امارات

 

صادرات ماهی اوزون برون از تهران

تهران از مهمترین شهرها به منظور صادرات انواع ماهی اوزون برون می باشد. زیرا گمرکات این شهر همیشه به منظور صادرات عملکرد بسیار خوبی داشته محصولاتی انواع ماهیان خاویاری را راهی دیگر کشورها می کند. به همین دلیل اغلب خریداران عمده ماهی اوزون برون به شرکت های صادر کننده تهرانی مراجعه نموده و سفارش خرید خود را مطرح می کنند. در این صورت حجم زیادی از انواع ماهی اوزون برون از طریق تهران صادرات دارد.

انواع خاویار اوزون برون

  • رویال مرغوب
  • رقم یک مرغوب
  • رقم دو مرغوب

صادرات ماهی اوزون برون از شمال

از دیگر مناطق خوب به منظور صادرات ماهی اوزون برون به دیگر کشورها، شمال ایران می باشد. در این گمرکات نیز شرایط مطلوب فراهم بوده و می توانند تولیدات خوبی را راهی دیگر کشورها کنند. روسیه و ترکیه از مهمترین کشورهایی ست که صادرات ماهی اوزون برون از شمال ایران انجام می شود. این کشورها می توانند با پرورشگاه های تخصصی ارتباط گرفته و ماهی اوزون برون سالم و با کیفیت را خریداری می کنند.

صادرات ماهی اوزون برون

صادرات ماهی اوزون برون از جنوب

در راستای صادرات ماهی اوزون برون از جنوب کشور نیز اقدام صورت می گیرد. به این ترتیب کشورهایی که با گمرکات جنوبی ایران ارتباط بهتری داشته، می توانند راحت تر اقدام به سفارش و خرید کنند. از این رو صادرات انواع ماهی اوزون برون از جنوب کشور نیز به شدت مورد توجه بوده و صادر کننده ها نیز می تواند عملکرد خوبی را داشته باشند.

صادرات ماهی اوزون برون

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

خرید بچه ماهی خاویار

مراکز خرید بچه ماهی خاویار

مراکز خرید بچه ماهی خاویار انواع گونه های لارو، بلوگا، فیل ماهی، اوزون برون و… …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار